SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU I&J s.r.o. je česká společnost založená v roce 2011.  Za krátkou dobu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří oceňují nejen kvalitu našeho zboží, pestrý sortiment, ale také zákaznicky orientovaný přístup – přijďte nás proto navštívit. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky od českých výrobců – postele, rošty, matrace a doplňky a od významného slovenského výrobce povlečení vysoké kvality, prostěradla, polštáře a přikrývky vhodné né jen pro alergiky, huňaté ručníky, ručníky s bambusovým vláknem.

 

V případě postelí od významných českých výrobců si zákazníci mohou vybrat z vystavených typů postelí z masívu anebo si mohou složit vlastní postel na míru, tj. rozměrově a vzhledově podle přání zákazníka. Výběr z velkého množství typů, barevného moření, volba použitého masivu (buk, javor, olše, dub, ořech), tvarů čel a rozměrů– zákazník se spolupodílí na vzhledu jeho vlastní postele. 

Naši zákazníci mohou na prodejně vyzkoušet a vybrat si vhodný typ kvalitní matrace od našich předních výrobců a významného italského výrobce PerDormire.
- matrací z viskoelastických (paměťových) pěn
- matrací ze studených HR pěn
- matrací latexových
- matrací mikrotaštičkových a kombinovaných matrací z výše uvedených druhů.


V naprosté většině se jedná o zdravotní matrace, tedy matrace, které splňují přísná zdravotní kritéria a atesty k nim vydaly ortopedické kliniky.

Nabízíme výběr ze širokého sortimentu kvalitního povlečení, prostěradel, polštářů, přikrývek, dek a ručníků od předního slovenského výrobce, který většinu své produkce také exportuje do SRN, Švýcarska a Rakouska.
Dále také povlečení německé firmy. Nabízíme také široký výběr polštářů a přikrývek české firmy.
Použité materiály jako satén / makosatén ze 100% přírodní egyptské bavlny, jersey, tencel, flanel, antibakteriální silver, antistress, medica, canada clima , botanica nebo popelín  jsou velmi příjemné na dotek a věříme tedy, že si vyberete z pestré nabídky krásných vzorů a barevných motivů.

Pro dekoraci nabízíme velké množství dekoračních polštářů a bytových doplňků v různých barevných provedeních, materiálech a velikostech.

SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU – „dopřejte si prostor, dopřejte si sladké sny…“

NAVŠTIVTE NÁS NA NAŠÍ PRODEJNĚ

Tato fotogalerie je prázdná.